Ewa Farná vystoupí v Jičíně

25. března 2010 v 16:55 | ♥MonissQka♥ |  News
www.Lowe-Ewa.Blog.cz
V pátek 26. března vystoupí v Masarykově divadle od 20 hodin Ewa Farná. Tato mladá
ambiciózní zpěvačka se narodila 12. 8. 1993 v Třinci, nyní žije se svou rodinou ve Vendryni.
Navštěvuje druhý ročník Gymnázia s polským jazykem v Českém Těšíně. Hudbě se věnuje už od mala. Pět a půl roku se učila v základní umělecké škole hru na klavír a dva roky navštěvovala pohybovou výchovu. Seznam jejích koníčků je velmi obsáhlý, kromě hudby do něj patří sjezdové lyžování, tanec, herectví, focení a samozřejmě nákupy a kamarádky. Když právě sama nehraje a nezpívá, ráda poslouchá například Pink, Lady Gaga, Avrlil Lavigne, U2, Kate Perry a spoustu dalších interpretů.

Od doby, kdy jí objevil producent Lešek Wronka, vydala alba Měls mě vůbec rád (2006), Ticho (2007) a polské alba Sam na sam (2007) a Cicho (2009). Jako historicky nejmladší zpěvačka vyrazila se svojí kapelou De Rocx na samostatné koncertní turné, při kterém navštívila 18 měst v celé České republice.
Po turné vydala DVD a CD Blíž ke hvězdám, které byly natočeny během jejích vystoupení. Za ně byla Ewa oceněna Deskou roku 2008 za nejprodávanější DVD u nás. Za svoji kariéru získala mnoho ocenění v nejrůznějších anketách a soutěžích včetně těch nejprestižnějších, jako je Český Slavík, Týtý nebo Anděl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.