Ewa Farna dala košem Filipu Kratochvílovi! Už dva roky chodí s kytaristou

23. března 2010 v 15:28 | ♥MonissQka♥ |  News
www.Lowe-Ewa.Blog.cz
Potvrdila to, co jsme my už dávno zjistili.
Talentovaná zpěvačka Ewa Farna (16) bývá často médii označována za nástupkyni Zlaté slavice Lucie Bílé. Ona se tomuto označení ale brání. Přitom stejně jako Lucie, také Ewa sbírá jedno ocenění za druhým. "Rozhodně si nemyslím, že bych zrovna já měla být její pokračovatelkou," svěřila se Farna s tím, že pro to ani nic nedělá. "Přestože se s Luckou kamarádím a beru ji jako svůj vzor, snažím se jít vlastní cestou. Myslíte, že by si třeba tohle na sebe oblékla?" ukázala Ewa na svůj outfit, který si pořídila pro své jarní koncerty. "Ani náhodou. Lucka je jedinečná, je svá. Navíc nikdo nemá hlas jako ona. Ani sociální cítění," řekla Farna.
Ta si skvěle rozumí i se zpěvaččiným patnáctiletým synem Filipem. Když byly obě "slavice" před dvěma lety na společném turné, trávili spolu všichni tři hodně času. Chvilku se dokonce spekulovalo, že Ewa s Filipem spolu něco mají, ovšem oba to vyvrátili. "Bylo to super. Myslím, že si spolu skvěle rozumíme, ale to je vše. Nic spolu nemáme. A co se týče Lucky, jak říkám, nechci jít v něčích stopách. Chci být prostě Ewa. Ne úplně jiná, ani nechci za každou cenu provokovat třeba jako Lady Gaga. Pokud mě chce někdo poslouchat, musí mě přijmout takovou, jaká jsem," uzavřela rodačka z Třince.
Ewa se už přes dva roky "tajně" schází se svým (dnes už bývalým) kytaristou Marcusem Tranem. Server Odhaleno.cz s touto informací přišel jako první už v létě roku 2008. Přestože v té době Marcus oficiálně chodil s Olgou Lounovou, tato zpěvačka svému partnerovi bezmezně důvěřovala a spekulacím o jeho poměru s Farnou dlouhé měsíce nevěřila.
Čas ale oba milence usvědčil. Záhy nato dala Lounová Tranovi vale a tomu už nic nebránilo začít s Ewou chodit. Kvůli tomu, aby se pracovně nehádali, dokonce opustil její kapelu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.